Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis; resmi ve yasal olarak size adres sağlayan bir ofis kiralama sistemidir. Ülkemizde ki yasalar gereği Şahıs işletme/şirketleri, vergiye tabi olanlar ve tüm şirket/firmaların resmi olarak bir adreslerinin bulunması gerekmektedir. Sanal Ofisler sizleri bu adres zorunluluğunda kurtarmaktadır.

Sanal Ofis hizmetlerinden yararlanan şirket/firmalar ilk başta resmi ve yasal adrese sahip olmaktadırlar. Sanal Ofise sahip olmak sizleri; yüksek oranda olan ofis kirası, doğalgaz, elektrik, su, telefon, internet ve aidat gibi giderlerden kurtarmaktadır. Günümüzde bu giderlerden kurtulmak sizlerin ve şirketiniz çok büyük bir yükten kurtulması ve bu kalemlere yapacağı harcamalar ile şirketi büyütmelerine yatırımlarını arttırmalarına katkı sağlamaktadır. Şirket/firmanızın prestijini en üst seviyeye taşımaktadır. Bu durum müşterileriniz nezdinde sizi ve şirketinizi üst seviyelere taşımaktadır.

Sanal ofis hizmeti aldığınızda yasal adresinizde; adınıza veya şirket/firmanıza gelen posta gönderilerini takip, alım ve gönderim yaparak sizi bu yükten kurtarmaktadır. Ayrıca gelen çağrıları cevaplama ve yönlendirme yapılmaktadır. Bu vesile ile şirket/firmanızın iletişim sistemi kolay ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Sanal Ofis; girişimciliğin ve yaratıcılığın yaygınlaşmasına zemin hazırlamaktadır. Genç girişimciler korkmadan güvenle kendi iş ve şirketlerinin sahibi olabilirler. Düşük bütçe ile başlayarak adım adım tırmanarak büyüyebilirler. Bu noktada sanal ofis bulunmaz bir fırsattır.

Sanal ofis konusunda yasallık manasında ilk başlarda insanların kafalarında soru işaretleri vardı. Ancak Türk Ticaret Kanununa göre türü, cinsi ve içeriği ne olursa olsun şirketinizin yasal bir tebligat adresi olması gerekiyor. Şirketler için en temel unsurlar yasal adres, telefon ve fax numaralarıdır. Sanal Ofis bunları ve daha fazlasını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Firma/şirketiniz açılış işlemleri sırasında gelecek olan denetmeler karşı gösterebileceğiniz yasal adres ve fiziksel olarak bir ortam bulunmaktadır.

Blogs
What's New Trending

Related Blogs